Siemens 3RV2011-1AA10 Circuit breaker 1.1 – 1.6A
Circuit breaker size S00 for motor protection, CLASS 10 A-release 1.1…1.6 A N-release 21 A screw terminal Standard switching capacity
10 in stock
Quantity Price
Compare
Weight 0.346 kg
Dimensions 49 × 102 × 102 mm
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Siemens 3RV2011-1AA10 Circuit breaker 1.1 – 1.6A”